[vc_row type=”vc_default” css=”.vc_custom_1488026070768{padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1488026093369{padding-bottom: 0px !important;}”][vc_single_image image=”2152″ img_size=”358 × 450″ alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1488026082673{padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

مجموعه دندانپزشکی آرتمان، فعالیت خود را به صورت تخصصی از سال ۱۳۸۱ آغاز نموده است. در این مجموعه متخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، اندودنتیست، پریودنتیست و متخصص پروتز که فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند، آماده ارائه کلیه خدمات تخصصی دندانپزشکی می‌باشند.

خط مشی مجموعه دندانپزشکی آرتمان در وهله اول، پیشگیری از ایجاد پوسیدگی‌های جدید و در مرحله بعد، درمان مشکلات دهان و دندان با رویکردی کاملاً محافظه‌کارانه است. به همین دلیل تمامی سعی ما بر این است که با بکارگیری روش‌های استاندارد و کارآمد، نسج باقیمانده دندان تا حد امکان حفظ گردد.

به منظور ارائه برنامه درمانی برای هر فرد مراجعه کننده بر اساس نوع و شدت مشکل، مشاوره و معاینه توسط متخصصین در شاخه‌های مختلف انجام می‌شود تا در نهایت، یک طرح درمان هدفمند با مشورت و همفکری متخصصین دندانپزشکی ارائه گردد.

علاوه بر خدمات پیشگیری و درمان، در این مجموعه کلیه درمان‌های دندانپزشکی زیبایی نیز انجام می‌پذیرد. نام مجموعه دندانپزشکی آرتمان برگرفته از فعالیت‌های این مجموعه است که همان دستیابی به نتیجه نهایی مطابق با خواست فرد، با رویکردی هنرمندانه و با صرف زمان بیشتر است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]